PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331180}

Żywy lub nieumarły: Zombedia

Undead or Alive: A Zombedy
4,9 442
oceny
4,9 10 1 442
Żywy lub nieumarły: Zombedia
powrót do forum filmu Żywy lub nieumarły: Zombedia

Zajebisty pomysł na film aby umiejscowić walkę z zombie w realiach westernu ale niestety ten film nie jest aż tak dobry jak może się wydawać. Więcej tutaj humoru niż horroru. Właściwie przez cały czas trwania filmu lecą jakieś jajcarskie teksty z ust głównych bohaterów. Jeśli klimat filmu można z czymś porównać to najbliżej mu chyba do trzeciej części "Powrót do przyszłości" - ale oczywiście to nie to samo. W filmie mamy trójkę głównych bohaterów - dwóch kowbojów i jedną ładną Indiankę - którzy walczą z zombie. Wygląd zombie nawet OK, ale zachowanie już niekonieczne. Rozmawiały i biegały. No ale w końcu ten film to komedia więc nic dziwnego... Krwawych scen nie było zbyt wiele ale jedna jest warta odnotowania. Jeden z zombiaków łyżką wyjadał mózg z głowy innego zombiaka. Mocne! :)
Myślę, że film zasługuje na ocenę 5/10. Jajcarski klimacik, pustynne plenery, w tle niestety dosyć słaba i czasami wkurzająca muzyczka. Szkoda jednak, że nie jest to coś wybitnego co można zapamiętać na dłużej. Marzy mi się taki konkretny zombie-movie w realiach dzikiego zachodu gdzie jacyś kowboje niczym w "Rio Bravo" stoją ze strzelbami i rozwalają nacierające hordy zombiaków. Być może już powstał taki film, ale jak dotąd nie jest mi znany. Fajnie by było gdyby coś takiego nakręcono...

ocenił(a) film na 5
Axel

PS. Polecam moją listę filmów o zombie:
http://www.filmweb.pl/user/Axel/blog/546118

ocenił(a) film na 7
Axel

tak jak RDR Undead Nightmare

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones