PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164734}

Ośmiornica 2

Octopus 2: River of Fear
2,5 383
oceny
2,5 10 1 383
Ośmiornica 2
powrót do forum filmu Ośmiornica 2

Był taki okres, że pierwsza część tego filmu leciała w Tv Puls częściej niż reklama Iladianu Plus. Jeśli podobnie jak ja widzieliście ją po kilkanaście razy (no dobrze, nie całą za każdym razem xD) to zapraszam wszystkich chętnych na seans drugiej części tego niesamowitego dzieła. Tym razem wygłodzona ośmiornica sterroryzuje Nowy Jork, który akurat ma tyle milionów mieszkańców ile wynosi liczba jej macek... Przypadek? Nie sądzę..
Emisja w Tv4 w niedzielę 24.02 o 20.

Valdoraptor23

Ten weekend będzie EPICKI ;___;

Valdoraptor23

Ponownie:
- ogładał 1 część?
- ścisłe powiązania znalazł?

fariago

Pierwsza część opowiada o ataku w.w. głowonoga na lekko podtopioną łódź podwodną i z tego co można wywnioskować na koniec, stwór ginie. Dwójkę widziałem pobieżnie tylko, ale myślę że to był inny osobnik, no chyba że przeżywa eksplozje atomowe w promieniu kilku metrów xD Powiązania fabularne natomiast ograniczają się do tego samego elementu co w kolejnych filmach o Megalodonie, czyli do tego samego zwierzęcia.

Valdoraptor23

Słodko :3

fariago

Jedyne powiązanie (i to dość mgliste) to tytułowa ośmiornica.Mgliste,ponieważ ośmiornica z pierwszej części to był Kraken na atomowych sterydach,a ta tutaj to co najwyżej jej dzieciątko.

jporuba

Lub szwagier kuzyna babci stryjka ;D

Valdoraptor23

3 plakat jest NAJLEPSIEJSZy ;__;

Valdoraptor23

Pierwszą część już kilka razy widziałem, ale dwójki chyba nie

Valdoraptor23

Nie wiem, czy się skuszę...czy jest coś takiego, co spowodowałoby moje zainteresowanie tym niewątpliwie intrygującym filmem ??!

ipsilon

Ciężko powiedzieć. Ale jeśli się nie zdecydujesz, to mogę na koniec tu streścić i zobaczysz czy warto obejrzeć w innym terminie :)

Valdoraptor23

Może być, dzięki za tą ciekawą propozycję ! ;)

Choć nie ukrywam, że kusi mnie by czasami zerkać na to filmidło !

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Jest już pierwsza ofiara gumowej macki:)).

tankowiec_2

super to wygladalo :D

tankowiec_2

Gumacka z nienacka ;)

ocenił(a) film na 1
Valdoraptor23

Witam wszystkich

Miałam już niewątpliwą przyjemność obcować z tym dziełem, ale chętnie sobie zrobię powtóreczkę

lidzia_d

Witam :)

lidzia_d

Lekkie spóźnienie...czym wytłumaczysz nam swoją niewątpliwą absencję ??

ipsilon

ipsilon, Ty dzis nie podskakuj... chciales "Osmiornice" zdradzic z "Krytycznymi 24h" ;PP

Samarrita

Miałem taki zamiar...ale uległem i przełączyłem - choć nie było łatwo ! :(

ipsilon

to nie jest zbedne tlumaczenie - licza sie fakty ;P

Samarrita

Fakty są takie, że tam miałem goniąca wyrwę w ziemi - a tu na razie lipa ! :( Zero macek i innych członków...

ipsilon

bo sie spozniles to nie widziales ;P

ocenił(a) film na 1
ipsilon

Chora jestem, a po drugie - już to widziałam. Ale co tam, mogę zapłacić 2,50, byle bez VAT'u

lidzia_d

a co Ci jest?

ocenił(a) film na 1
Samarrita

Gardło + uszy mnie bolą

lidzia_d

uuu.. ale sie kurujesz?

lidzia_d

Gro scen z efektami jest zapożyczonych metodą Kopiuj-Wklej z części pierwszej.

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Możliwe, choć nie pamiętam dokładnie. I tak wyglądają gorzej niż w jedynce, z ikonicznym ujęciem otwierającej się paszczy, która... a co myślałeś, ryczy :) . Tak jak przystało na postSzczękowe kino.

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Jestem, oglądam! Jedynkę też widziałem. Jeden z pierwszych filmów, w których widziałem kobiecą statystkę, zjadaną smakowicie przez potwora, brrr... Straszne!

Dwójkę też raz widziałem, chyba na TV4. Efekty słabsze niż w oryginale i bardzo mało samej Ośmiornicy. Tyle pamiętam. Zobaczę, jak to w końcu, po tych wszystkich latach, ocenić :) ...

Raptosaur

Hehe i jako Klubowicz już oficjalnie :)

Raptosaur

Czym Wam też Filmweb odświeża się tempem żółwia !?!

ocenił(a) film na 3
ipsilon

Przeciążamy serwery swoim czatowaniem :) . Mnie też powoli działa.

ipsilon

Mi wyjątkowo akurat działa jakoś znośnie.

Valdoraptor23

Ale w Twojej miejscowości są 2 (słownie: dwa) komputery - to i serwery nieprzeciążone...u nas w Wawie miliony zasysają dane, stąd i te problemy ! :(

ipsilon

Akurat, właśnie na takim odludziu to zawsze wszystko gorzej działa a w Wawie to macie jakieś super UPC i tego typu internety ;P

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Może Anonimowi robią włam masowy na Filmweb? Ciekawe tylko po co... :D

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Pijak wg mnie zagrał świetnie. I to oświetlenie... Kiedyś takie kino lepiej robiono.

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

"Nie jestem tak popularny jak mój partner. Jeszcze..." - to zwiastuje epickie zakończenie z tym mięśniakiem :) .

Raptosaur

"Mój kumpel uchlał się i wpadł" - dlatego właśnie nie należy iść do łóżka po alkoholu xD

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Naprawdę? Nie znam się na tym... Skojarzyło mi się to bardziej z tekstami spod monopolowego w Polskich wsiach/miasteczkach :D .

Raptosaur

W przerwie reklamowej widziałem fragment "Surowych rodziców" na TVN i tekst dziewczyny: "Ona obraca kota w worku" :D :D :D

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Biedny kiciuś... Dlaczego Wy, ludzie, tak się nad nimi wyżywacie? D;

Raptosaur

Ale ona buuuuuurczy i piszczy dźgana... xD Chyba przechodzi ośmioruję :D

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Ja to tłumaczę odgłosami właśnie jej wnętrzności, tak samo w Szczękach 3 i 4, gdzie rekiny ryczą :) . Ach ta inwencja biologiczna filmowców :D ...

Raptosaur

Że tak z głodu jej burczało? Seems legit ;)

Valdoraptor23

kalamarniczka spozywa ;D

Samarrita

Kałamarniczka i ośmiorniczka to nie synonimy ;)

Valdoraptor23

no wieem... ale to tak bylo pieszczotliwie ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones