James DentonI

James Thomas Denton Jr.

7,7
1 234 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Denton

w ameryce zdetronizował nawet brada pitta!a ja pamiętam go jako Daryla z drew carey show-tam był troche niepozorny, ale w gotowych na wszystko jest świetny

ellisa

Oczywiście że jest cudny. Jak go można porównywa z tą pokraką Pittem.

ellisa

Uwielbiam obu... Boshe jaki on jest przystojny!! Masz racje bije Bradzia :) Jeśli chodzi o wygląd to Jamie'mu dałabym 10 punktów na 10 a Bradziowi 9 :)

ellisa

"w ameryce zdetronizował nawet brada pitta!"

Gdzie???

Moze na jednej liscie ale jego Brada nie mozna zdetronizowac jak i tak wiekszosc magazynow w USA i na swiecie i tak wybiora poki co Brada Pitta...

Niestety Girl ;)

ellisa

Powiem tak - jest przystojny i nie można tego nie zauważyć.
Mimo tego, że sam jestem facetem mogę spokojnie stwierdzić "ten facet jest naprawdę przystojny nie to co jakiś Zakościelniak czy inni frajerzy".
Widziałem go do tej pory tylko w "Gotowych..." i wydał mi sie podobny (nieco/ można nie zauważyć podobieństwa) do Bena McKenziego.
Tyle.

ellisa

On jest po prostu cudowny. Nie mam słów. Mama znowu sie ze mnie śmieje,że mi sie dużo starsi faceci podobają. ąja nic na to nie poradze.Jest może jakaś polska stronka o Dentonie?

ellisa

no to prawda jest boski mmbmfgmbhdiobhjufnjod

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones