Laura Leighton

Laura Diane Miller

7,3
1 363 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Laura Leighton

Razem z Doug'em Savant tworzy najbardziej udane małżeństwo w historii gwiazd telewizyjnych tasiemców. O rozstaniach i powrotach brukowce nie mają co pisać. 10 długich lat i mówi się, że są coraz bardziej szczęśliwsi. I tak trzymać. Rozwiązłe gwiazdki z seriali - UCZCIE SIĘ OD NICH!

Warto dodać, że Laura spotkała Douga na planie "Merlose Place" - ona grała dośc rozwiązłą rudą złośnicę, zaś on geja. Podczas oglądania serialu nie da się dostrzeć miedzy nimi jakiejś chemii, z wiadomego względu innych preferencji seksulanych do czego zobowiazywała rola. Mało też jakoś ze sobą rozmawiali.
Widać, że poza planem sporo się musiało dziać. Zaraz po pożegnaniu z "Melrose Place" pobrali się.

Podziwiam!

akira894

Ale jaja! Faktycznie... są małżeństwem...!!! Fajnie, że im razem dobrze! :)

akira894

Też nie wiedziałam że są razem :D
Dowiedziałam się przed chwilą, jak oglądałam zdjęcia z imprezy pożegnalnej Desperate Housewives i zobaczyłam na jednym Laurę a przecież ona nie grała w DH :D

youhaveamessage

ja to samo, zobaczyłam ich na zdjęciu na pudelku i zaczęłam szukać :D

youhaveamessage

A nie macie przypadkiem jakichś innych zdjęć niż te na pudelku? Z tej imprezy pożegnalnej oczywiście. Bo tak się zastanawiam, może gdzieś jest więcej :).

JustFurious

http://www.starlounge.com/index.cfm?objectid=164663 Proszę :D
Tam gdzie masz te cyferki od 1 do 23 to są zdjęcia :)
Zdjęcie 22 jest źle podpisane, bo to nie bliźniacy Scavo, ale to mało ważne :D

youhaveamessage

Dziękuję :).

akira894

Taa, totalnie zignorowany fakt, że dla Douga to jest drugie małżeństwo a z poprzednia żoną był aż 14 lat!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones