Lorena Meritano

Lorena Meritano Gelfenben

7,9
22 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lorena Meritano

w Gorzkiej zemście grała taką okropną babę,

Anda00

A mozesz powiedziec, kogo tam grala? Dopiero teraz zaczelam ogladac, wiec nie wiem. Z gory dzieki.

Anda00

Przyjdzie na to czas zobaczysz :). Ja ogladalam ta telenowele jakies 2 lata temu wiec nie bardzo pamietam. Jeżeli chcesz wiedziec wiecej to moge ci powiedziec co zrobi itp ;). Z tego co pamietam.

Anda00

Dinorah zakochała się w june do szaleństwa jednak bez wzajaemności . Będzie prubowała zemścić się na june za nieodwzajemnioną miłośc

klaudia_zaba

DO autorki postu:

Piszesz - "nie znoszę jej...grała okropną babę...", przepraszam, ale nie rozróżniasz chyba aktorki od bohaterki/postaci, którą gra.
A przyznaj, że zagrała swoją rolę bardzo dobrze, była świetnym czarnym charakterem.
To, że nie lubisz postaci, którą grała , musi znaczyć, że od razu aktorce dasz 1/10?

Anda00

miała taką rolę i dobrze ją zagrała mnie irytowało jak robiła z siebie sex bombę i super laskę jaka to ona pikna itp Normie do pięt nie dorastała

martaksp_87

wiem że grała taką rolę, wyszło jej to świetnie :) mi raczej chodziło o to , że była w tej roli bardzo wiarygodna ,
w życiu jest bardzo sympatyczną babką , :)

Anda00

A ja lubię Dinorę. Może była i wredna, zle przynajmniej inteligentna i świetnie pokazywała Durnemu Fernandowi jego miejsce w szeregu. apoza tym, to naprawdę bardzo atrakcyjna kobieta.

Anda00

A ja lubię Dinorę. Może była i wredna, zle przynajmniej inteligentna i świetnie pokazywała Durnemu Fernandowi jego miejsce w szeregu.A poza tym, to naprawdę bardzo atrakcyjna kobieta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones