PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140235}

Gotowe na wszystko

Desperate Housewives
7,7 115 657
ocen
7,7 10 1 115657
6,7 7
ocen krytyków
Gotowe na wszystko
powrót do forum serialu Gotowe na wszystko

Zanim zacząłem oglądać GNW, myślałem, że to totalna chałą i obciach, bo jednak dla kogoś kto nie oglądał GNW tytuł obciachowo brzmi, mi się kojarzył z serialem dla starych bab, coś w rodzaju mody na sukces...

Potem uznałem, że to najlepszy serial jaki oglądałem ;) W GNW jest wszystko: komedia, kryminał, dramat, obyczajowy...

Jak moi koledzy dowiedzieli się, że ogląam GNW popatrzyli się na mnie jakoś dziwnie... ;) powiedzieli, że oglądam porąbany serial dla bab... ale potem po paru odcinkach każdy z nich mówił: ,,ja myślałem, że chała... a to jest zayebiste!'' :D

więc jeżeli ktokolwiek kto nie oglądał GNW i uważa to za badziewie, zajrzy na to forum, to radzę mu obejrzeć najlepiej 1 odcinek 1 sezonu i sezon 3 ;) ... z pewnością zmieni zdanie :D

ocenił(a) serial na 10
ArusArczes

heh noiiektórzy uważają że to serial dla kobiet,a ja mówię że to serial o kobietach:D moim koledzy, przekonali się doo serialu zaraz po pierwszej akcji Gaby i Johna na stole:D

ocenił(a) serial na 10
Desperate

haha...^^ a na mnie gadają: WEź k*rwa ty takie rzeczy oglądasz...? O ja pier**le!

crazYboY50007

A po co sie przyzajesz przed znajomymi co ogladasz w tv ja tam czasami ogladam GNW i nic nikomu do tego .

ArusArczes

Ja tak samo myślałem ,że to serial typowo kobiecy a okazał się całkiem dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones