PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140235}

Gotowe na wszystko

Desperate Housewives
7,7 115 739
ocen
7,7 10 1 115739
6,8 8
ocen krytyków
Gotowe na wszystko
powrót do forum serialu Gotowe na wszystko

Polecam

ocenił(a) serial na 10

Oglądałem kilka odcinków jak miałem ze 12 lat. Leciał bodajże na TVN czy TVN7 i już wtedy serial mnie zaciekawił, ale leciał dość późno, a ja o tej godzinie musiałem chodzić spać :D

Teraz po 15 latach zrobiłem wraz z dziewczyną podejście do serialu, bo jest obecnie dostępny na Disney+ i powiem wam jedno - drugiego takiego nie ma. Fabuła wciąga od pierwszego odcinka, postacie można polubić od razu. Do tego zwroty akcji, czarny humor - gdzie wtedy jeszcze nikt nie spinał dupy o takie coś ;) Dziś niektóre sceny z tego serialu by nie przeszły wiadomo z jakich przyczyn.
Jak jakiś chłop zastanawia się czy ten serial jest tylko dla kobiet, to powiem tyle- NIE, śmiało możecie oglądać sami lub ze swoimi połówkami.

Aktualnie jestem na 6 sezonie i serial wciąż trzyma poziom.

ocenił(a) serial na 10
Calvex

Zgadzam się. Ja tez jak to leciało miałam jakieś 9 lat i nie oglądałam za bardzo i zobaczyłam dopiero pewnego dnia po ślubie, nudząc się w domu. Z nudy zrobiła się pasja do tego serialu. Oglądnęłam, wkręciłam męża w oglądanie i zobaczyliśmy wspólnie raz, a potem kolejny raz właśnie na disneyu. Uwielbiam ten serial :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones