PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140235}

Gotowe na wszystko

Desperate Housewives
7,7 115 706
ocen
7,7 10 1 115706
6,8 8
ocen krytyków
Gotowe na wszystko
powrót do forum serialu Gotowe na wszystko

Zacząłem oglądać ten serial, jestem na 6 sezonie. Nawet dobry tylko drażni mnie Susan. To jakaś oferma do kwadratu i głupia pipa. Nie wiem jak udało się jej przeżyć tyle lat. Przecież przy jej pechu to powinna zginąć w jakimś głupim wypadku albo ktoś powinien ją zabić za jej zachowanie. Aż dziwne ze Mike jej nie pogonił już dawno.

ocenił(a) serial na 10
damian1989

Nie wszystkie postacie muszą być świetne, bo to by był chyba jakiś sztuczny serial. W swoim życiu znam też takie fajtłapy i niestety z tym się nic nie zrobi, jest kupa śmiechu i dodaje nawet trochę uroku. Ja uwielbiam Susan, jest jedną z postaci którą lubię najbardziej :)...

kindzia160294

Tam nikt nie jest idealny ale Susan to już przegina. Najpierw lata za Mike'iem a potem doprowadza do rozwodu bo miała wypadek i ktoś zginął. Co za idiotyczne zachowanie.

ocenił(a) serial na 10
damian1989

Kazdy ma swoje odchyly i dziwnie sie zachowuje, kazdy inaczej radzi sobie z róŻnymi sytuacjami :-)

damian1989

rozumiem Cię. na początku pierwszego sezonu była moją ulubioną postacią, teraz jestem na trzecim i najbardziej jej nie lubię ze wszystkich bohaterów. oprócz pecha, bo to nie jej wina w sumie (sama mam megapecha) to baba po prostu jest głupia i ma tak idiotyczne zagrania, że się odechciewa na nią patrzeć. nawet zresztą na samym początku przykład - jej w domu edie, pełno dokoła świeczek, a ta idiotka rzuca stanik gdzieś za plecy - no kto tak robi? albo z ojcem - gościu jej powiedział wprost, że nie chce jej znać i z nią gadać, a ta za nim jeździ jak głupia, a potem to jest nieszczęśliwa, że żona kolesia reaguje jak reaguje. naprawdę babsztyl jest na poziomie amerykańskich nastolatek moim zdaniem...

siossstrzyczka

Wreszcie ktoś się ze mną zgodził. Miała wiele debilnych zachowań ale jak wspomniałem to z rozwodem po wypadku mnie najbardziej podrażniło. I jeszcze cały czas szuka kolejnych fagasów. Najlepiej podsumowała ją Eddie jak były zamknięte w piwnicy. Właśnie nie rozumiem takich kobiet jak Susan a jest niestety pełno w realnym świecie.

damian1989

oj tak, niech połączy nas nienawiść do susan :)

siossstrzyczka

Nie musi być tylko Susan. Może jeszcze kogoś nienawidzisz w tym serialu albo innym?:)

damian1989

w tym serialu to nie wiem... ale na przykład w kochanych kłopotach zawsze irytował mnie Christofer... za to przyjaciół lubię wszystkich :)

siossstrzyczka

Tych seriali akurat nie oglądałem więc się nie wypowiem na temat tych bohaterów.

damian1989

nie oglądałeś Przyjaciół? ale jak to? przecież to najkultowniejszy serial na świecie! a jakie oglądałeś?

siossstrzyczka

"Najkultowniejszy" to Z archiwum X :)

damian1989

nie, przyjaciele byli najkultowniejszy, choć archiwum x też było kultowe.

siossstrzyczka

a oglądałaś Z archiwum X?

damian1989

no pewnie, że tak, to serial mojej młodości jest :)

siossstrzyczka

Mojej też i chyba za to myślę że jest najkultowniejszy:)

damian1989

zdecydowanie mniej kultowy jest pełna chata, ale mam do niego sentyment i nadal lubię do niego wracać. zwłaszcza, że wiele motywów z Przyjaciół było wziętych z Pełnej chaty :)

inne seriale, które lubię to oczywiście herosi i gra o tron :)

siossstrzyczka

Tylko Grę o tron oglądałem z tych twoich seriali. Dobry jest ale dupy mi nie urwało.

damian1989

a jakie jeszcze Ty oglądałeś? oprócz prawie najkultowniejszego z archiwum x oczywiście... :D

siossstrzyczka

Breaking Bad, Dexter, Californication, Zagubieni, Skazany na śmierć, Homeland, Masters of sex, Dochodzenie, Czysta krew, Rodzina Soprano, Zakazane imperium i wiele innych tylko te mi przyszły do głowy w tej chwili.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones