PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140235}

Gotowe na wszystko

Desperate Housewives
7,7 115 739
ocen
7,7 10 1 115739
6,8 8
ocen krytyków
Gotowe na wszystko
powrót do forum serialu Gotowe na wszystko

Oglądnęłam dziś ostatni odcinek 8 sezonu. Zakończenie mnie rozczarowało i pojawiła się u mnie następująca refleksja: serial od początku był serialem o przyjaźni gospodyń domowych z wplecionymi elementami kryminalnymi jednak patrząc na to jak zostało to zakończone to stwierdzam ze serial nie do końca był o przyjaźni lecz o ogromnej przemianie z gospodyń domowych które oczekują na mężów na kobiety niezależne i silne, które chcą zrobić jak najwiecej same. Ponadto, przyjaźń która była spoiwem sprawiała wcześniej ze Sudan nie chciała się przeprowadzić z powodu braku finansów a Bree nie chciała wyjechać z Orsonem. W ostatnim odcinku wszystko przychodzi im „łatwo” i to dlaczego? Bo tak bardzo się zmieniły, bo przyjaźń połączyła je po to, aby mogły się zmienić i mieć sile na odejście ze świata który znały....

ocenił(a) serial na 9
KateAusten24

jestem rozczarowana ostatnim sezonem - jak dla mnie troche robiony na siłę, aby mogli wrócić niektórzy aktorzy. Wątek Renee wepchnięty na siłe, wręcz irytująca. Wraca Daniel i nagle jej wątek po chyba 2 odcinakach się urywa wtf? co z młodym Scavo, który chciał wychowywac córkę? nagle Susan podejmuje decyzje ze jedzie z córka i bedzie jej pomagac a ojca dziecka juz sie nikt o nic nie pyta?
No i prawie finał - z uwagi na stan zdrowia oskarzona Karen zostaje uwolniona od morderstwa hahahahaha

Nie wiem, ale jakoś inaczej wyobrażałam sobie zakończenie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones