PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140235}

Gotowe na wszystko

Desperate Housewives
7,7 115 739
ocen
7,7 10 1 115739
6,8 8
ocen krytyków
Gotowe na wszystko
powrót do forum serialu Gotowe na wszystko

Znienawidzona Postać

użytkownik usunięty

Kogo najbardziej nie lubiliście? Napewno było mnóstwo typów bardzo irytujących, swoim zachowaniem doprowadzających do szaleństwa. Moje typy:
-Martha
-Felicia
-George
-Kyla
-Matka Kyla'y
-Zack
-Nina (szefowa Lynette w pracy)

ocenił(a) serial na 10

Katherine.

użytkownik usunięty
BeautyAndStupid

W 6 serii faktycznie Kath nieźle odwalała, ale w sumie było to zabawne i urocze:)

ocenił(a) serial na 10

tak, szczególnie urocza i zabawna była jak sie pochlastała nożem i chciała wrobić Mike`a :/

Dla mnie to tez Katherine - od poczatku jej nie lubie.

ocenił(a) serial na 10

Mnie zaczęła irytować w 4 sezonie ;p

BeautyAndStupid

mnie irytowała od zawsze

ocenił(a) serial na 10
azylkowska

Mnie też. Czyli od 4 sezonu.

ocenił(a) serial na 10
BeautyAndStupid

Katherine była spoko. Gorszy był Orson. Zwłaszcza jak na wózku żył.

Rex, Nora i kochaś Bree z 7 sezonu. Felicje bardzo lubię.

ocenił(a) serial na 10

1. Orson Hodge
2. Keith Watson
3. Katherine Mayfair (ale ta z piątego sezonu, bo w czwartym i szóstym była genialna!)
4. Carolyn Bigsby (sprawczyni strzelaniny z odcinka 3x07)
5. Renee Perry (Chociaż w finale ją trochę polubiłem)

ocenił(a) serial na 10
Marian_21

Młody Young, nie wiem dlaczego, ale go nie trawie.
Keith Watson. Największa pomyłka, jeżeli chodzi o wątek Bree.
Orson, Mike, Susan. Z tym, że te trzy postacie zaczęły irytować od pewnego momentu, bo zaraz po ich wprowadzeniu były świetne. Uwielbiam tajemnice Orsona, Susan była na początku moją ulubioną desperatką, a Mike ulubionym z bohaterów męskich. Aczkolwiek o ile Susan i Orsona jeszcze potrafię przetrawić, to Mike'a od piątego sezonu mam dość. Najpierw scena rozwodu z Susan, potem złe traktowanie Susan, jednocześnie w pewnym sensie oszukiwanie Katherine, a potem skrajnie złe traktowanie Kath.
To by chyba była na tyle. Może jeszcze młody Bolen i młoda Solisówna... nie przepadam za tą parką.

ocenił(a) serial na 10
Villemo339

nie cierpiałam Kyly, ale wprowadzała zamieszanie i Nory jej mamuśki....irytujące. Felicii też nie lubiłam.

ocenił(a) serial na 9
euniceczar

Katherine , Ana, Keth . A Norę , Felicie , Kyla , George (Pigularza) , Martha wręcz przeciwnie, uwielbiam ich, najlepsze ulubione złe charaktery w tym serialu .

ocenił(a) serial na 10
Jill02

Ian Hainsworth, Rex Van De Kamp, Betty Applewhite - to w sumie jedyne osoby spośród wszystkich serii, których nie polubiłam - cała reszta obsady bez względu na swoje dobre czy złe uczynki jest dla mnie świetna ;-)

dominika_listy1

Burmistrz miasta- mąż Gaby (zapomniałam jak się zwał), Nora i Kyla, George, Zach. Ale chyba najgorsza to była Nora!

ocenił(a) serial na 10

może nie znienawidzona, ale szczerze nie do przetrawienia jak dla mnie jest Juanita, corka Carlosa i Gabi. o dzieciach Lynette nie mówiąc..

ocenił(a) serial na 10
Holly85

rodzina Bolen, poza Angie

ocenił(a) serial na 8

Hmm u mnie to duzo bylo postaci ktorych nie lubilam przez te 7 sezonow
- Paul Young i Zach, Martha Huber i Felicia Tilman, Betty Apellwihite i jej synowie, Orson tylko 3 i 5 sezonie, Andrew i Danielle w 1 i 2 sezonie, Dave Willams (Dash) - 5 sezonie, Rodzinka Bolenow - 6 sezon, Susan Mayer - 5 sezon tylko, Carlos Solis - 1 sezon tylko, i oczywiscie Nora i jej coreczka Kayla, i to chyba wszystko

ja nie po prostu nie mogę strawić Susan od kiedy zaczęła zadawać się z ty lordem a Mike był w śpiączce. Pokazała że jest puszczalską, megalomańską idiotką na granicy nimfomanii. Miała chyba największą liczbę kochanków, w tym tego okropnego malarza-uchodźcę, pomijając fakt że romansowała z Karlem gdy ten był z Edie. ta ostatnia w filmie była zawsze przedstawiana w kontraście z Susan jako "ta gorsza" podczas gdy moim zdaniem Edie mówiła o swoim charakterze wprost i to czyniło ją o niebo lepszą od Susan.
Tak, Susan to jedyna postać serialu, której wprost nienawidzę

użytkownik usunięty
arwena_malakian

Popieram, ale w 7 sezonie da się jednak trochę polubić.

Edie .

ocenił(a) serial na 9
AjEmKoli

Nora i Kayla,Susan w 5 i 6 sezonie,Mike w 6 sezonie

użytkownik usunięty

Najbardziej nie lubiłam:
- Zach
- Kayla
- Alejandra (za to co zrobił Gaby)
- Martha
- Andrew
- Danielle
- Felicia
- Sam
-Juanita (czasami)
- Susan (potrafi być wkurzająca, ale na ogół ją lubię)

Juanitę "Mamę" Solis czy małą Juanitę?

użytkownik usunięty

Andrew da się lubić w siódmym sezonie:)

ocenił(a) serial na 6

Totalnie nie trawię Renee - Postać stworzona na siłę, jakby napisana pod nową wersję Edie. Niezbyt zabawna, nieszczególnie atrakcyjna, zwyczajnie nieciekawa, jak dla mnie sztuczna i nieudolnie doklejona do serialu. Pojawiły się co prawda próby rozbudowania jej postaci - ale przemielony już instynkt macierzyński wypadł bardziej żałośnie niż interesująco. Ogromnie żałuję, że Angie zniknęła z serialu po jednym sezonie, natomiast Renee jak widzę niestety zostanie w nim na dłużej..

ocenił(a) serial na 10
Innoame

a mnie wkurza tom scavo

Susan! Ja wiem, że każda z desperatek jest inna... i super. Ale Susan to zmarnowany potencjał... mogła być taką trochę chodzącą swoimi drogami rozwódką, za jaką miałam ją w pierwszym odcinku, jednocześnie miła, ale też atrakcyjna i taka, co mówi prosto z mostu, co myśli itd., a zrobili z niej "słodką idiotkę" i nie zliczę, ile razy łapałam się za głowę przy kolejnych odwalanych przez nią akcjach, jej wątek był zresztą najsłabszy. Bree była idealną żoną, matką i tą, która stwarzała najwięcej pozorów, Gabrielle była zadziorna i charakterna, i mówiąc szczerze, nawet kiedy zdradzała - pasowało jej to (a mówię to jako największa przeciwniczka zdrad), nawet czekałam na dalsze rozwinięcie tego wątku... a Lynette była najpierw matką siedzącą w domu, potem pracującą, ale zawsze była jakaś, coś ją wyróżniało, ja sama nie mam dzieci, a to była moja ulubiona "desperatka", no a Susan... rany boskie

ocenił(a) serial na 10

Danielle i Katherine

ocenił(a) serial na 10

Danielle i Katherine, Kayla. Zach. Felicia. Marta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones