PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140235}

Gotowe na wszystko

Desperate Housewives
7,7 115 739
ocen
7,7 10 1 115739
6,8 8
ocen krytyków
Gotowe na wszystko
powrót do forum serialu Gotowe na wszystko

od poniedzilku do piatku o 16:55 powracaja desperatki..czas sobie przypomniec co dzialo sie dano temu na polsacie oj a dzialo sie duzo

Mar_28

Ta wiadomość jest jak MANNA Z NIEBA!

ocenił(a) serial na 8
michu1945

YH I TO JAKA MANNA :0)

ocenił(a) serial na 10
Mar_28

Na polsat romans powtarzają wszystkie sezony , nie zliczę już który raz.

ocenił(a) serial na 8
nathalie34

NO PROSZE NAWET NIE WIEDZIALEM BO NIE MAM TEGO KANALU..TO DLATEGO TVN kupil od polsatu serial,polsat na ogolnym pusicl tylko 5 sezonow a na posta romasne wszystki i dopiero wtedy sprzedal..

ocenił(a) serial na 10
Mar_28

dokładniej to
Gotowe na wszystko odc. 1
czwartek, 06 października 16:55 | TVN 7
http://tv.wp.pl/#program-19332864

ocenił(a) serial na 9
Mar_28

Nawet nie wiedzą jaką mi radość sprawili powtarzaniem tego serialu na ogólnodostępnym kanale! Niestety brakuje teraz takich seriali w telewizji.. Wszędzie teraz tylko tureckie czy brazylijskie telenowele, a to jak dla mnie jednak serial nie dość, że z klimatem, to przekazujący pewne wartości.. Także zapowiadają się idealne popołudnia przy kawie i przypominaniu sobie tej świetnej produkcji ;) A wszystkim, którzy się zastanawiają nad obejrzeniem "Desperatek" pierwszy raz, mogę z czystym sercem polecić!

ocenił(a) serial na 8
Carolla_

mi tez nie odpuszcze tego serialu bo jest swietny Polsat wiedzial kiedys jakie seriale kupowac.zawsze mial oko do seriali jak prison break czy 24,csi.szkoda ze teraz juz to przeszlosc i nic specjalnego tam nie ma.
no ale Despertaki sa mega moze w koncu puszcza 8 sezonów i zobacze te 3 ostanie bo skonczylem na 5 tyle ile bylo w polsacie.tez polecam Desperate Housewives .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones