PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140235}

Gotowe na wszystko

Desperate Housewives
7,7 115 605
ocen
7,7 10 1 115605
6,7 7
ocen krytyków
Gotowe na wszystko
powrót do forum serialu Gotowe na wszystko

moje podsumowanie

ocenił(a) serial na 10

Skończyłem oglądać całość, podsumowując serial.. chyba nie ma drugiego w tej kategorii tak jak w swojej Breaking Bad. Ogląda się go lekko i przyjemnie bez spoglądania na zegarek, to jest najważniejsze. Serial trzyma poziom od początku do samego końca co rzadko się zdarza. I oczywiście, ciekawe jak i trafne prosto z życia podsumowania każdego odcinka przez Mary Alice Young. Godny polecenia myślę, że każdemu a zwłaszcza tym którym podobają się przedmieścia stanów... bajkowe widoki i życie.

ocenił(a) serial na 10
knopek

Nie spodziewałam się, że jakiemuś chłopakowi może spodobać się ten serial :)

ocenił(a) serial na 10
Hardodziob12

ja też się nie spodziewałem ;)

ocenił(a) serial na 10
Hardodziob12

Ba chłopakowi, nawet chłopu może się spodobać. Jeden z z ulubionych seriali, moich jak i żony.

knopek

Ze wszystkim się zgadzam, prócz wstawki o BB - u mnie ten serial ma 1/10 tylko dlatego, że nie ma skali ujemnej.

ocenił(a) serial na 10
_eFFcia_

BB jest raczej dla facetów więc nie dziwi mnie to :)

knopek

Możliwe, faceci przecież też lubią łowić ryby, a to mniej więcej w tym samym tempie się dzieje:D

ocenił(a) serial na 10
_eFFcia_

założę się że obejrzałaś tylko kilka odcinków, ewentualnie 1 sezon :)

knopek

No to wypłać przegraną:) Obejrzałam kilka sezonów:/ MASAKRA

ocenił(a) serial na 10
_eFFcia_

to pewnie mówimy o innym serialu hehe :)

knopek

No, nie, niestety:) Tylko jeden jest taki denny:))

ocenił(a) serial na 10
_eFFcia_

dobrze że tutaj to piszesz a nie na forum BB :)

knopek

Tam już to zapewne też pisałam:)

ocenił(a) serial na 10
_eFFcia_

dobrze że wszyscy spali :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
_eFFcia_

Obydwa seriale są świetne. Nie wiem jak można tak nisko oceniać BB. Aktorsko na pewno dużo lepszy od desperate.

ocenił(a) serial na 9
knopek

No ja skończyłem dzisiaj, wszystkie 8 sezonów ;) Tak, to prawda - serial jest lekki w odbiorze i się nie dłuży. Właściwie cały czas trzyma widza w zaciekawieniu co się dalej stanie. Ciekawe postacie, dużo zabawnych wątków ale też i takich bardziej poważnych. Z jednej strony Wisteria Lane miała być typową amerykańska ulicą na przedmieściach, z drugiej - to niezłe siedlisko patologii. Nie wiem czy ktoś liczył, ale w przeciągu całego serialu było co najmniej z 20 trupów (morderstwa, wypadki, samobójstwa). Zdarzały się też irytujące wątki i denerwujące postacie poboczne, ale koniec końców serial dla mnie był świetny i z miłą chęcią obejrzałbym kontynuację :)

ocenił(a) serial na 10
Neils

trafne podsumowanie :)
Jednak nie tylko kobietą się podoba serial ;)

ocenił(a) serial na 8
Neils

najfajniejsze były te teksty np w 6 sezonie ze to taka spokojna ulica :D
wlasciwie zakonczenie bylo takie jakby przygotowane do kontynuacji. Kobieta wprowadzajaca sie chowa skrzyneczke z tajemnicza zawartoscia ale czy to byloby ciekawe? patrzac na te jak wygladaja kontynuacje seriali to uwazam ze lepiej tego nie robic

ocenił(a) serial na 9
zrodlana_woda

Dla mnie zakończenie było o tyle słabe, ze właściwie trochę zaprzeczało temu, co było głównym wątkiem serialu - czyli przyjaźń sąsiadek. Już nie pamiętam dokładnie, ale w ostatnim odcinku, kiedy grają w karty przy stole dziewczyny obiecują, że będą się często spotykać. Narratorka jednak stwierdza, że ta obietnica nigdy nie została spełniona, czyli razem nigdy już się nie spotkały. To jest o tyle słabe, ze przecież przez wszystkie odcinki sąsiadki były przedstawiane jako najlepsze przyjaciółki, które przeżyły razem mnóstwo dobrych i złych chwil, wspierały się, miały wspólne sekrety itd., a koniec końców wszystko to wywalili do kosza.

ocenił(a) serial na 8
Neils

Narratorka mowi że nigdy wiecej nie zagraly razem w pokera. To przeciez nie oznacza ze sie wiecej nie spotykaja. Przeciez to jasne ze Lynette i Susan spotkalyby sie chociazby dlatego ze maja wspolna wnuczkę. A co do reszty dziewczyn to nie jestem zdziwiona. Czesto przyjaciele tak mowia a koniec koncow to po prostu zycie idzie dalej. Kazda z nich pewnie zajela sie swoim zyciem, poczatkowo pewnie chcialy sie spotykac ale wyszlo jak zawsze

ocenił(a) serial na 7
Neils

Według mnie one się już nie przyjaźniły, wystarczy zobaczyć jak łatwo im przyszło odepchnąć Bree, i właściwie mogłyby tak sobie bez niej żyć.

ocenił(a) serial na 8
Neils

...trup u pani McCluskey był zaskakującym gościem :-) ogólnie fajna babka,miała charakter.Przykre że już nic nie zagra :-(

Neils

Chronologicznie? 57 [znanych nam] postaci uśmierconych: siedem przed akcją 1. sezonu (przed samobójstwem Mary Alice), cztery w 1. sezonie, sześć w 2. sezonie, sześć w 3. sezonie, siedem w 4. sezonie, trzy podczas przeskoku 5-letniego między sezonami, cztery w 5. sezonie, dwanaście w 6. sezonie, pięć w 7. sezonie i trzy w 8. sezonie. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
knopek

Co prawda to prawda

ocenił(a) serial na 10
knopek

A jeszcze odcinki z tornadami, strzelaninami... Tego była cała masa, jedyny serial, który łączy tyle gatunków :P

knopek

Moim zdaniem zauważalna jest jednak tendencja spadkowa. Objawy pojawiły się dość wcześnie, bo już drugi sezon był wyraźnie słabszy od wyśmienitego pierwszego - sam twórca serialu to przyznał, ale sezon 3 już przywrócił serial na właściwe tory i doprowadził do fantastycznego sezonu 4, krótszego ze względu na słynny strajk scenarzystów. A potem co sezon to gorzej. Uśmiercenie Eddie to punkt kulminacyjny, początek końca, potem już oglądalność tylko spadała...

ocenił(a) serial na 7
cxap

To był serial z takim życiowym, acz niepokojącym motywem. Jak dobrze znamy swoich sąsiadów i przyjaciół? Ile tak naprawdę wiemy o ludziach, których często znamy całe życie? Wątek Mary Alice i innych pokazał że często nie wiemy o nich nic. A za zamkniętymi drzwiami w czterech ścianach ich domów, dzieją się czasami rzeczy, przez które niekiedy, nie chcieli byśmy mieć z tymi osobami nic wspólnego, albo nie chcieli byśmy się z nimi za często kontaktować. To takie moje przemyślenia.

A co do reszty, to się zgadzam. Im dalej od pierwszego sezonu, tym słabiej.

ocenił(a) serial na 9
knopek

To jest nadserial, pamiętam jak raz się wkręciłem i go oglądałem do 2 w nocy, a później musiałem wziąć urlop na żądanie w pracy xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones