Gotowe na wszystko (2004-2012)
Gotowe na wszystko: Sezon 8 Gotowe na wszystko Sezon 8, Odcinek 9
Odcinek Gotowe na wszystko (2004-2012)

Putting It Together

43m
8,8 731
ocen
8,8 10 1 731
Gotowe na wszystko
powrót do forum s8e9

s08e09

ocenił(a) serial na 9

Dlaczego nikt nie uprzedził, że będzie przerwa? Załamałam się z samego rana w poniedziałek... Trzeba czekać do czwartego grudnia, prawda?

edit: przejrzałam archiwum. Przepraszam Michu, temat do usunięcia. Tłumaczy mnie tylko żal i fakt, że jestem przerażona perspektywą spędzenia jeszcze kilku tygodni bez desperatek. Sorry!

Dziubla

Nie jestem administratorem, więc mnie nie przepraszaj. Nastepnym razem zaglądaj na http://www.wisterial.fora.pl/ lub http://desperate-housewives.tripod.com/id3.html i sam będziesz wiedział kiedy są następne odcinki i kiedy są przerwy w emisji.

PS. Właściwie to wszyscy czekamy do 5 grudnia ponieważ to jest 7 godzin różnicy. Gdy w USA emitowany jest serial (ok 20:00 lub 21:00) to u nas, czyli w internecie, pojawia się on dopiero o 3:00 lub 4:00 nad ranem.

PS 2. Potem znowu będzie dolina bo odcinek 8x10 emitowany będzie dopiero... w styczniu 2012 r.

ocenił(a) serial na 9
michu1945

Wiem, mój drogi, że nie kasujesz tematów :). Przeprosiłam Ciebie, bo administratorów nie znam, a wiem, że to Ty dbasz tu o porządek i bolą Cię niepotrzebnie dodawane wątki.
Ja z reguły orientuję się, kiedy mamy przerwy, tym razem nabrał mnie filmweb; w kokpicie wyświetlała mi się data następnego odcinka jako wczorajsza, ale nie przyjrzałam się i nie zauważyłam, że chodziło o e08e04 na FOX, stupid me.

użytkownik usunięty
michu1945

Korzystając z okazji. Mam pytanie: Czy wiadomo coś o odc. katastroficznym na ten sezon? Czy będzie? A jeżeli tak to czy są jakieś przecieki dotyczące ww odcinka?

ocenił(a) serial na 9

Dolaczam sie do pytania:)

Dziubla

PO PIERWSZE. Nic nie wskazuje na to, żeby odcinka katastroficznego nie było. W każdym bądź razie, nie ma o tym żadych przecieków, żeby twórcy zaprzeczali. Mogę też nie wiedzieć o takich newsach. Tak się też może zdarzyć.

PO DRUGIE. Zginie postać regularna, czyli ktoś z tej grupy:
* Teri Hatcher - Susan Delfino
* Felicity Huffman - Lynette Scavo
* Marcia Cross - Bree Van de Kamp
* Eva Longoria - Gabrielle Solis
* Vanessa Williams - Renee Perry
* Ricardo Antonio Chavira - Carlos Solis
* Doug Savant - Tom Scavo
* Jonathan Cake - Chuck Vance
* Madison De La Garza - Juanita Solis
* Brenda Strong - Mary Alice Young
* James Denton - Mike Delfino

Oczywiście desperatki wykluczamy, bo przecież bez nich nie było by serialu. Zostaje więc:
* Ricardo Antonio Chavira - Carlos Solis
* Doug Savant - Tom Scavo
* Jonathan Cake - Chuck Vance
* Madison De La Garza - Juanita Solis
* James Denton - Mike Delfino

Wszystko wskazuje na to, że ową postacią będzie...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V
detektyw Chuck Vance.

Dlaczego? Wskazują na to formalne jak i nie formalne przesłanki. Formalne to przecieki informacji z planu lub oficjalne informacje podane przez twórców. Nieformalne to zwykła dedukcja: co będzie robił Chuck w serialu po tym jak odkryje tajemnicę? Przecież desperatkom nic się nie stanie. To jest wiadome każdemu fanowi serialu. Dlatego zrobią z Chuckiem to samo co dwa sezony temu z Karlem. Zabiją tą postać w przełomowym momencie.

Tyle ode mnie.
Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
michu1945

Dzięki za info. Też uważam że Chuck Vance zginie jeżeli założenie że zginie regularna postać jest prawdziwe.
Swoją drogą nie wykluczał bym również Juanity Solis. Taki cios dla Solisów za przestępstwo którego się dopuścili. Reszta (główne desperatki i ich partnerzy) nie pasują jakoś do planów wyeliminowania jednego z bohaterów ale mogę się mylić (fani byliby w szoku gdyby w ostatnim sezonie zabito główną postać).

ocenił(a) serial na 8

Chuck ponoc ma zginac jak kieddys Juahnita Solis (mama Carlosa) w 10 odc., a wlasnie ponoc tego 10 odc. to kurde myslalam ze 11 grudnia bedzie, a tutaj trzeba czekac do stycznia, pewnie 8 stycznia bedzie w USA , bo 1 styczen to niedziela i nie wyemituja w nowy rok

użytkownik usunięty
ana486

Pewna informacja? W opisie odc. 9x8 jest wzmianka iż pijana Bree będzie przebywać w motelu z alkoholem i bronią więc Chuck który chciałby się z nią spotkać mógłby zostać zastrzelony wskutek "zbiegów okoliczności". Nienawidzę przerw między odcinkami cóż trzeba będzie zająć się innym serialem aby dotrwać do kontynuacji Gotowych Na Wszystko.
Swoją drogą to świetny sezon. Wszystkie poprzednie kierowały się rozwiązaniem zagadki tu ona się zawiązuje (widzimy to z drugiej strony barykady)...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones