Gotowe na wszystko
powrót do forum 1 sezonu

Jak w temacie... gdzie moge obejrzeć odcinki (najlepiej wszystkie) z napisami bez polskiego lektora? nigdzie nie mogę znaleźć:( jest jakaś mozliwość? Czy już te początkowe sezony będzie ciężko znaleźć bez lektora? Ktoś coś wie?;)

Mania_90

Chcesz oglądać online, czy ściągnąć na komputer? Bo myślę, że to zależy od formy w jakiej chciała byś to mieć.

michu1945

wolałabym online jeśli jest taka możliwość:) ale ściągnięcie też może być, jeśli nie ma innej opcji:)

michu1945

wolałabym online jeśli jest taka możliwość:) ale ściągnięcie też może być, jeśli nie ma innej opcji:)

ocenił(a) serial na 10
Mania_90

i i t v . info

anooniim

na z a l u k a j . t v : )
Serdecznie polecam

ocenił(a) serial na 10
Mania_90

A ja powem, ze dvd pierwszego sezonu kosztuje w empiku 39 zl, wiec oplaca sie tyle zaplacic za 16 h serialu w świetnej jakości :)

hubert_wentland

a jest w wersji anglojęzycznej? Nie chce lektora polskiego:)

Mania_90

Z tego co patrzyłem to tak.

ocenił(a) serial na 10
Mania_90

na stronie empiku jest napisane, że napisy polskie dostepne ;) i cena wynosi tam 55,99 zł. dziwne. kupowałem 1 sezon ponad rok temu w jednym z salonów i jestem pewien ze kosztował 39,99. mam nawet paragon ;p

Mania_90

na przyszlosc polecam wpisac po angielsku fraze w google, zawsze jest wiecej opcji, ja znalazlam jako 2 link. zamierzam ogladac https://watchdesperatehousewives.com/stream/desperate-housewives-1x1/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones