Gotowe na wszystko
powrót do forum 7 sezonu

jak wiemy, to do dzis oficialnie nie potwierdzono dalszych sezonow Desperatek, poniewaz ABC nadal nie podpisal dalszego kontraktu z glownymi paniami.
Reporter Jerry Penacoli z EXTRA odwiedzil wisteria lane by wkoncu dowiedziec sie co dalej z serialem..
Felicity Huffman, aktorka grajaca Lynette Scavo wypowiedziala sie w ten sposob:
"Sa osoby ktore chca poprostu sprobowac innych rzeczy. Byloby mi przykro gdyby nadszedl koniec, lecz wszystko ma swoj okreslony czas i moze nadszedl on wlasnie w 7 sezonie."

ocenił(a) serial na 8
M_Weaver

zrodlo: http://extratv.warnerbros.com/2010/11/is_this_the_last_season_for_desperate_hous ewives.php

M_Weaver

Nie mam nic przeciwko. Wszystko się kończy i lepiej wtedy gdy tort jeszcze smakuje, niż jest już popłuczynami.

ocenił(a) serial na 9
michu1945

Pod warunkiem, że przygotują nam wyjątkowe zakończenie serii. :)

caroll_in

Dokładnie.

M_Weaver

Szkoda, że jeśli to już serio koniec. Ale jednak zgadzam się co do tego, że lepiej zakończyć serial gdy jest jeszcze mega dobry niż kiedy poziom spadnie.

ocenił(a) serial na 8
paula_kaprys

poziom juz od smierci Edie duzo spadl, w moich oczach powinni zakonczyc serie po 5tym sezonie ze innym znakomitym zakonczeniem serii, bo sezon 6 byl juz taki nie swoj, niewykorzystano zupelnie talentu Drea de Matteo a sezon 7 oglada sie jakos z przyzwyczajenia ale kazdy z nas juz chyba czuje, ze to nie to samo!

M_Weaver

Nie mogą go zakończyć!!

Protestuję...

ocenił(a) serial na 10
...Misiex...

Cóż za ironia. Wcześniej mowiono już w końcu o 7 sezonach, potem to przedłuzono, a teraz znowu powrót do ''poprzedniego stanu''.
No i mówiło się, że w ostatnim sezonie akcja się cofnie do czasów sprzed sezonu pierwszego... Może dosłownie tak się nie stało, ale ''pojedynek'' Felici i Paula to też w pewnym sensie powrót do korzeni.
Cóż, mi to już chyba obojętnie.

M_Weaver

Moim zdaniem poziom nie spad, trochę się zmieniło. Ja jednak bardzo lubię sezon 6 i sezon 7 też na razie jest super.

ocenił(a) serial na 8
paula_kaprys

nie sadzisz wogole, ze spadl? nie ma juz tych kultowych klutni miedzy Edie a Susan, a wlasnie to wprowadzalo serialowi swiezosc, jaja i pazur ;D kiedys goscinne wystepy byly na bardzo wysokim poziomie, postacie goscinne mialy naprawde material jak np. Dixie Carter, Laurie Metcalf lub Shirley Knight, Beau Bridges a juz nie wspomne o Kathryn Joosten a w ostatnich dwoch sezonach ?? zastanowmy sie ? rownierz slabo! tak ogolnie ogladamy serial i jestesmy zadowoleni ale rozmyslajac wszystkie sezony to poziom pod kazdym wzgledem spada, sa super komediowe watki i dramatyczne rownierz, lecz zdarza sie to coraz rzadziej!

M_Weaver

a ja bym chciał, żeby ten serial trwał jak najdłużej
skoro uznacie, że poziom spadnie za nisko - nie musicie oglądać, ale nawet jak ten poziom bardzo spadnie, to zawsze z chęcią będe lubiał odprężyc sie przy gotowych

ocenił(a) serial na 10
ArusArczes

nieprawda, serial jest wciąż ciekawy. Pojawiają się nowe postacie. Z każdym nowym sezonem coś się dzieje.

ocenił(a) serial na 8
cHrzanek

tak pojawiaja sie nowe owszem, ale czy sa one takie ciekawe i materialem osadzone, ze nas tak bardzo ciekawi ? ostatnia taka postacia byla Julie Benz i jej postac moim zdaniem byla baaardzo przecietna! nie ma juz takich jak fenomenalna Laurie Metcalf jako Carolyn Bigsby lub Dixie Carter jako Gloria Hodge i duuzo wiecej! oczywiscie, ze sa nadal ciekawe watki ale juz nie tak jak byly..a postacie goscinne to juz wogole

ocenił(a) serial na 10
M_Weaver

Zgadzam się z użytkownikiem powyżej. Z gościnnych to jeszcze Maxine ujdzie, Beth na siłę. Keith to moim skromnym zdaniem porażka, podobnie jak Renee. Już nie mówiąc o tej małej Grace...
To już naprawdę nie to samo. Ostatni odcinek jest klasycznym przykładem tego, jak ten serial stał się przewidywalny. Na dodatek powoli psują wszystkie postacie. Zaczęło się od gruntownej zmiany charakteru Katherine, przez śmierć Edie, do tego, co teraz dzieje się z Bree. Osobiście oglądam to już tylko z przyzwyczajenia i uważam, że powinno się dać szanse nowym produkcjom. W końcu chyba nie chcemy, aby Desperate Housewives stało się obiektem kpin takim, jak np. ''Moda na sukces''?

ocenił(a) serial na 8
Villemo339

dokladnie, Desperate Housewives juz zawsze pozostanie kultowym serialem, i kazdy chce by go tak zapamietano, poniewaz baaardzo ucierpi serial kiedy wszystko beda go kojarzyc z serialem ktory raz byl dobry a skonczyl sie na porazce..tak jak np. Michael Schuhmacher jako przyklad innego biznesu..odszedl jako mistrz wielokrotny, byl uwielbiany i ceniony..teraz powrocil i kim jest ? ledwo w pierwszy 5tke sie miesci, i nikt go juz nie kojarzy z wielokrotnym mistrzem, ktory w dobrym momencie odszedl tylko jako zwyklym mistrzem ktory sie stoczyl w formule1..i ten serial moze czekac to samo...co do nowych produckji to wszystkim polecam nowy serial (w sumie w pn bedzie final sezonu pierwszego) "THE BIG C" gra w nim fenomenalna, nagroda EMMY wynagrodzona i trzykrotnie nominowana do Oscara Laura Linney, ktora gra przepiekna postac, dialogi, klimat i gatunek mi strasznie przypominaja pierwsze 3 sezony desperatek..jest to serial ktory dramatyczny watek przedstawia w komediowy sposob..jest wieeele chwil przykrych i mnostwo smiesznych..poza, to wlasnie Linney jest tegoroczna faworytka to zlotego globa za role zenska w serialu komediowych, goraco polecam!

M_Weaver

Hmm macie jednak rację.Poziom trochę spadł przez nietrafione decyzje scenarzystów. A na czele tych złych wyborów było wyrzucenie Edie. Odcinek pożegnalny był fenomenalny, ale jednak nie wynagradza odejścia takiej ciekawej postaci.Serial powinien zakończyć się gdy jest dobry, a nie wtedy gdy oglądalność spada. Szkoda będzie... ale jednak DH już i tak jest kultowe, serial zostanie zapamiętany, zawsze się wyróżniał. Jednak ciężko będzie się pożegnać z Gotowymi. Zawsze jest sentyment :P Pogodziłam się z końcem Six Feet Under, Monk'a to przeżyje i zakończenie tego świetnego serialu...

M_Weaver

http://www.pudelek.pl/artykul/28618/koniec_gotowych_na_wszystko_za_pol_roku/
W takim razie zrobią niezłą bombę na zakończenie.

JustFurious

http://www.facebook.com/pages/Teri-Hatcher/112866148763276 myślę, że to jest bardziej wiarygodne źródło :) przetłumaczy ktoś?

paula_kaprys

EDIT:
http://www.facebook.com/pages/Teri-Hatcher/112866148763276 myślę, że to jest bardziej wiarygodne źródło :) przetłumaczy ktoś porzadnie? Ja potrafie tylko tak mniej wiecej z pomocą tlumacza, więc może być wiele błęów.


There are not enough adjectives to describe how stupid, off base, and ridiculously untrue this is. "Newspapers" should be accountable for this kind of irresponsible journalism and reckless fabrication of a story. What disturbs me the most is that one fan would consider for one second that I would "quit" what has been ...

Niestety nie ma wystarczajaco przymiotników do opisania jak głupi, poza bazą, i śmiesznie to nieprawda. "Gazety" powinno ponosić odpowiedzialność za tego typu nieodpowiedzialne dziennikarstwo i zmyślone historię. (kolejne zadnie tłumaczone jest przez Translate google, przepraszam ale nie znam praktycznie wgl angielskiego i nie potrafię przetłumaczyć tego znania) Co najbardziej mnie niepokoi to, że jeden wentylator rozważy przez sekundę, że będę "quit", co zostało ...

I have never said nor inferred otherwise. They made no effort to contact me or my representatives or the network to fact check. I am awaiting a retraction and apology at the least for mucking up everyone's Sunday with this huge, hurtful lie. I will say it again, I love DH, the cast and crew are like family and I am with it till its cancelled.

Vanessa Williams and the writers have brought a new energy to the show this year and I expect and hope it can continue on for a long time. I meet many people who still find so much joy in watching it and I want everyone to know I'm joyful to be involved to this day and that's not going to change.


Vanessa Williams i scenarzyści wnieśli nową energię do serialu w tym roku i oczekuję, i mam nadzieję, że może on być kontynuowany przez dłuższy czas. Spotykam wielu ludzi, którzy znaleźć wiele radości z oglądania go i chcę by wszyscy wiedzieli, że jestem chętna do zaangażowania się. i to nie ulegnie zmianie.


Proszę o poprawę tych moich marnych tłumaczeń :P

ocenił(a) serial na 6
M_Weaver

A ja uważam, że to zagrywka stacji ABC.
Aż 3 tygodnie odstępu między 8 a 9 odcinkiem. W tym czasie fani będą dyskutować, prosić, błagać, listy wysyłać do telewizji.

A potem ABC ogłosi, że aktorki "doszły do porozumienia" :)

chatiflatt

Tez tak myślę... to mi wygląda na jakaś taktykę w celu zwiększenia zainteresowania.
Nie wierzmy w to co pisze Pudelek, tam są sama brednie. Z tego co pamiętam Teri w swojej książce napisała, że nie chce aby przygoda z serialem zakończyła się szybko, wiec chyba sama by nie zrywała umowy z wyboru.

ocenił(a) serial na 8
paula_kaprys

jest clip na youtube kiedy rok temu chyba byla obsada Desperate Housewives w Palec Centre i zapytano wlasnie o dalszy ciag serii to Teri Hatcher ewidentnie powiedziala, ze bedzie do konca, natomiast Eva Longoria powiedziala, ze planuje byc tak dlugo jak Cherry, a Cherry ostatni rok chce miec paleczke a chcialby ja oddac w przyszlym roku

ocenił(a) serial na 10
M_Weaver

no ale to było ROK temu ;)
dużo moze się przez ten czas zmienić w ich zyciu równiez

podejrzewam, że producentom bedzie bardzo zależało na kontynuacji i zrobią wszystko - czyt. zapłaca duzo więcej odtwórczyniom - by je zatrzymać w obsadzie :)

liczę na to :))

ocenił(a) serial na 9
M_Weaver

Jak wiemy, powstał jeszcze 8 sezon. Całkiem dobry, jednak ja osobiście nie miałabym nic przeciwko temu, aby skończył się on na 7 sezonie. Nie miałam potrzeby aby Carlos godził się z Bree, a wątek z ojczymem Gabi, choć wciągający, to dodany na siłę.
Powinno się zakończyć na 7 sezonie, bo zaczęło się śmiercią Mary Alice, a zakończyło wyjaśnieniem wątku Paula i Felicii. To byłoby idealne zatoczenie koła.

ocenił(a) serial na 10
lia_13

Tak samo uważam. Sezon 8 to ten, który najmniej lubię :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones