Gotowe na wszystko
powrót do forum 8 sezonu

Zebrałam się do obejrzenia WSZYSTKICH sezonów na Disney+. Pierwsze, co uderza, to teksty, które dziś nie miałby racji bytu, sąsiadki co chwilę nękają się o figurę, wagę, tekst z ostatniego sezonu "zaraziłam się salmonellą, żeby schudnąć 5 kg" - mnie powalił. Jednak nic mnie tak nie wkurzało, jak Susan! Na tę kobietę nic nie działało, córka idealnie ją podsumowała, mówiąc, że jedno dziecko już wychowała. Wiecznie uciśniona, zagnębiona, zadziwiona. Jak nie miała z kim, to spała nawet z byłym ZNIENAWIDZONYM mężem.

Będę tęsknić na Bree, odegraną przez Marcie Cross, fryzura, kreacje, pozy - perfekcyjne. Będzie mi brakować wariactwa Gabi i kolejnych pomysłów Scavów. Liczyliście kiedyś, ile oni już rzeczy robili? Szefowie marketingu, właściciele pizzeri, student. Czego tam nie było!

Z każdym sezon zastanawiałam się, co oni tam jeszcze wymyślą i zawsze mnie zaskoczyli... Pożary, napaści, spadające samoloty, zabójstwa, potrącenia - istny kryminał, za którym... będę tęsknić.

ejbrams

i 57 trupów, przedstawione (po części) w wielkim finale

ocenił(a) serial na 8
michu1945

Prawda, byłam zaskoczona, że tyle osób tam umarło! Brakowało jednak Eddie :(

ejbrams

Edie

Eddie to był ten chłopak z 6 sezonu, co dusił dziewczyny. Dla nas mała róznicale ale dla nich to jak pomylić Alexis z Aleksandrem.

Mogli wykorzystać scenę s03e17, gdzie Edie stoi w bieli przed domem Carlosa / Mike'a i bezwstydnie wkleić ja do finału.

https://www.youtube.com/watch?v=qWDF5D7v1dQ&ab_channel=Shax

ocenił(a) serial na 10
ejbrams

Te teksty akurat były fajne, ja bym wolała z koleżankami pogadać o dietach niż udawać ze wszystkie (a w tym przede wszystkim ja!) dobrze wyglądamy :)

ocenił(a) serial na 10
ejbrams

Ten serial właśnie dlatego jest tak zaje*bisty, bo jest tak szczery i naturalny. Dzis w obsadzie byłaby jedna azjatka, jedna murzynka kilku transów, lesbijki i mnóstwo innych pierdół jakimi sie dziś nas karmi w każdym serialu rzygflixa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones